Українська мова
Войдите на сайт
Нет аккаунта?
Новий фон меню в стилі коміксів

Новые фоны меню в стиле комиксов для GTA San Andreas.Особенности:- Картинки в HD.- Картинки во весь экран.- Заменены фоны меню.Приятной игры!

Lamborghini Gallardo LP570-4 Super Trofeo

Lamborghini Gallardo LP570-4 Super TrofeoОсобливості:- Хороша модель;- Непогані текстури;- Свої налаштування.

Ретекстур і Ремоделлінг поліцейського департаменту Лос-Сантоса

Ретекстур і Ремоделлінг поліцейського департаменту Лос-Сантоса.Особливості:- HQ модель і текстури.- Налаштований прелайт.- В архіві так само є стисла версія.Установка: перемістіть папку з модом в ваш Mod Loader.Приємної гри!...

Цукуші - Misty Lily

DOAXVV Tsukushi - Misty LilyОсобливості:- Якісна модель;- Якісні текстури;- Рухомий скелет;- Можна грати через Skin Selector;- Можна замінити будь-якого персонажа....

Моніка - Milky Plum

DOAXVV Monica - Milky PlumОсобливості:- Хороша модель;- Непогані текстури;- Рухомий скелет;- Можна замінити будь-якого персонажа.

Петті - Pinky Plum

DOAXVV Patty - Pinky PlumОсобливості:- Хороша модель;- Непогані текстури;- Можна грати через Skin Selector;- Можна замінити будь-якого персонажа.

Elise в сексуальному вбранні

DOAXVV Elise - 2nd Design Contest (Sexy)Особливості:- Якісна модель;- Якісні текстури;- Рухомий скелет;- Можна грати через Skin Selector.

GTA 3 Pre-Beta Mod (Android)

[RUS] Цей мод повністю переносить Пре-Бету в GTA III на АндроїдОсобливості мода:• Бета транспорт і Carcols• Пре-бета педи і персонажі• Бета Худ і карта• Повернено вирізана музика, а також один трек з PS2 версіїTom Novy - Back to The Streets [Head Rad...

Відео про нереалізовану річці в Сан Фіерро

У цьому відео я розповім вам про деякі несхожденіях в ігрових можливостях і в сюжеті, які наштовхують на думку про те, що спочатку в грі планувалося розташування перших рубежів ні перед Флінт Каунті а ближче до Сан Фіерро, або як небудь по іншому, ал...

Stat Helper - Показ статистики в нормальному вигляді

Псс ... Я знаю, що тепер це поза законом, але ... не хочеш новенький скрипт від мене? Він додає в гру меню, яке показує інформативне меню з статистикою персонажа, будь це м'язи, витривалість, володіння калашом, показник уважуха і т.д.Активується цей ...

[!] Якщо ви вважаєте, що цей файл вже був доданий в архів раніше, то повідомте, будь ласка, про це адміністратору із зазначенням посилань на цей і доданий раніше файл.