Меню
GTA 5 Red Dead Redemption 2 GTA San Andreas GTA Online GTA 6 GTA 4 GTA Vice City GTA 3 GTA CTW GTA VC Stories GTA LC Stories Rockstar Classics Для модмейкерів
Інше
Топ коментар за вчора
Top uploaders
Top uploader
Smart15

Кращий аплоадер минулого місяця
Підписуйся!

Завантажити OnePiece GTA 3 HD Font v1.2 для ГТА 3

OnePiece GTA 3 HD Font v1.2  
OnePiece GTA 3 HD Font v1.2 для GTA 3
Завантажити файл
Рейтинг файлу
+24
Рейтинг файлу: +24
Всього оцінок: 26
Переглянути оцінки

Категорія: Файли для GTA 3
Розділ: Різні файлиРізне
Автор* файлу: OnePiece, AkilaK...
E-mail / сайт: Невідомо
Розмір файлу: 1.19 Мб
Файл замінює: fonts.txd
Файл додав: Akila_Khan
Дата додавання:
Завантажень: 488
Відео гравців
Обзор на HD Fonts by OnePiece для GTA III
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео
Крім того, ви можете додати ваші власні скріншоти
Опис переведено автоматично. Показати оригінал
Все, можливо, вже бачили новий HD шрифт від OnePiece, вірно? І багатьох засмутив той факт, що шрифт тільки англійською. Але цей мод виправляє даний факт! Тепер, є і російська мова, і з цим шрифтом можна грати в GTA 3 з перекладом від Буки. Так само, крім додавання російської мови, тут була змінена одиничка (тепер, замість якоїсь палиці з шрифту OnePiece тут та сама одиниця, але в HD) а так само - HD-сердечко і HD-броня.
Скріншоти
OnePiece GTA 3 HD Font v1.2 для GTA 3OnePiece GTA 3 HD Font v1.2 для GTA 3 - скріншот #2OnePiece GTA 3 HD Font v1.2 для GTA 3 - скріншот #3
Сподобався файл?
Скріншоти гравців
Додати скріншоти
Ви можете зробити свої скріншоти ігрового процеса з використанням модифікації і завантажити їх
Відео гравців
Обзор на HD Fonts by OnePiece для GTA III
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео

Відеокліп про моду GTA 3 HD

28 лютого 2013 GTA 3
Отже, представляю вам мій відеокліп про моду для GTA 3 - GTA 3 HD. Це не огляд, а не великий фільм. Строго не судіть, це моє перше відео для цього сайту. Якщо вам сподобається я буду знімати нове відео. Залишайте коментарі. Приємного перегляду! ...

GTA 3 HD Loadscreens

21 червня 2016 GTA 3
Даний мод додає систему завантаження, вирізану з PC-версії. Якщо ви грали в PS2-версію, то, напевно, бачили, як там ефектно змінюють один одного красиві завантажувальні екрани під час завантаження. У PC-версії цю фішку через високу швидкість завант...

New generic for GTA 3

25 червня 2013 GTA 3
Модифікація кілька покращує текстури GTA 3 шляхом заміни старих текстур, в generic.txd на нові, більш якісні. Розмір текстур від 256 * 256 до 1024 * 1024.

NoCD для GTA 3 v1.1 для русифікаторів від "Бука" і "1C"

3 липня 2012 GTA 3
NoCD для GTA 3 v1.1 для русифікаторів від "Бука" і "1C". На відміну від інших кряков, з цим текст в грі відображається нормально, а не криво. Та й сам кряк хороший, я з ним всю гру на 100% пройшов і не помітив ніяких кривизна. Установка: файл gta3.ex...

Vehicle Camera Movement v1.4 for GTA 3 or VC

19 лютого 2013 GTA 3
Опис: Даний скрипт дозволяє вільно управляти камерою при їзді на автомобілі або польоті на вертольоті (GTA VC). Вільна камера активується коли гравець знаходиться в машині. Скрипт працює і на GTA 3 і на GTA Vice City. Інсталяція: Скопіюйте "[...

New Graphics 2.5 for GTA 3

23 жовтня 2014 GTA 3
New Graphics - мод по заміні старих ефектів GTA 3 на нові. Попередні версії називалися Real effects for GTA 3. У цій версії так само присутнє ENBseries. Зміни в цій версії: - Поліпшено альфа текстури - Змінено текстура води...

GTA 3 Extended

9 вересня 2013 GTA 3
GTA 3 Extended - це перейменований і доопрацьований GTA 3 2012 Re-Release (http://www.libertycity.ru/files/gta-3/42707-2012-re-release-v1.0.html), який я завантажував влітку 2012-го року, по суті 2012 Re-Release v1.1 Для тих, хто не скачував мину...

Русифікатор GTA 3 від 1C

24 листопада 2013 GTA 3
Русифікатор від 1С для GTA 3 Я взяв русифікований gta3.img УВАГА Не кажіть "Баян! Вже було!" Так, було, але за посиланням був порожній архів, ось я і перезаліт (взяв у своєї гри). 100% робочий. Установка: 1) Все з папки "Add and rep...

[!] Якщо у вас виникли проблеми при встановленні файлу, то зверніться на форум.

[!] Якщо ви вважаєте, що цей файл вже був доданий в архів раніше, то повідомте, будь ласка, про це адміністратору із зазначенням посилань на цей і доданий раніше файл.

Інформація
Щоб залишати коментарі, необхідно зареєструватися на сайті.

3
коментар написаний, 6 квітня 2018, 04:11
#
TVFD
Пользователь
Статус:
Коментарів:25
Друзів:13
Репутація: 0
Гроші: 8$

#
0
Классный шрифт, четко проработан и на русском!)
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

2
коментар написаний, 19 березня 2013, 19:46
#
ChargerHM
Пользователь
Статус:
Коментарів:492
Друзів:21
Репутація: 56
Гроші: 0$
Нагороди:: 8

#
0
не пошла... Капец crying

--------------------

1
коментар написаний, 4 березня 2013, 00:02
#
nikl1
VIP-користувач
Пользователь
Статус:
Коментарів:125
Друзів:20
Репутація: 1
Нагороди:: 9
GForums: GTA517092013

#
0
Отличная работа!+

--------------------

--------------------

0
коментар написаний, 24 лютого 2013, 12:29
#
vlad-b-3
Пользователь
Статус:
Коментарів:203
Друзів:29
Репутація: 10
Нагороди:: 1

#
0
Молодец, что не забываешь трёху! +

--------------------

Ad
Опитування
Играете ли вы в GTA Online?
Играю
Не играю совсем

Підрахунок GTAшників

Рейтинг@Mail.ru

Change language

Допоможіть нам перекласти LibertyCity на іншу мову!

Ad