Top
  • Найкращі файли для GTA
  • 1
Українська мова

Rockstar готовится к празднованию десятилетия GTA 3

13 жовтня 2011
Badman

Этой осенью Grand Theft Auto 3 отпразднует свое десятилетие. В честь этого
события Rockstar анонсировала специальное издание игры для мобильных платформ
iOS и Android.

GTA 3 10th Anniversary Edition можно будет запустить на следующих устройствах:


Устройства под управлением Apple iOS: iPad 2, iPhone 4S

Телефоны под управлением Android: Droid X2, HTC Evo 2, LG Optimus 2X,
Motorola Atrix, Samsung Galaxy S2

Планшетные компьютеры под управлением Android: Acer Iconia, Asus Eee
Pad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 10.1


Кроме того, в честь десятилетия игры Rockstar выпустит дорогостоящую фигурку
Клода, главного героя GTA 3 высотой 12 дюймов. В комплекте будет идти
костюм заключенного Либерти-Сити, а также целый набор различного оружия. Один
такой комплект будет стоить $150. Оформить предварительный заказ на фигурку
можно в магазине
Rockstar Warehouse
.


2007 Cadillac Escalade

9 червня 2008 GTA San Andreas
Хороша модель Cadillac'а, з відмінно опрацьованості салоном і кузовом.

Патч 1.0.3.0 (EN)

21 березня 2009 GTA 4
Патч 1.0.3.0 для англійської версії GTA 4 виправляє безліч різних проблем, включаючи проблеми з графікою, мультиплеер і системою управління. Крім того, збільшена продуктивність гри. Повний список змін: GRAPHICS: Interior Lights for ATI 1...

GTA San Andreas - Camera Hack v1.2 для windows 7

13 травня 2010 GTA San Andreas
GTA San Andreas - Camera Hack v1.2 для windows 7 Напевно багато хто зіткнувся з проблемою що, дуже хороша програма GTA San Andreas - Camera Hack , Не працює під windows 7. Проблема в тому що з 7-ки навіщо то, по видаляли необхідні бібліоте...

Phone Service

5 жовтня 2010 GTA San Andreas
З цим модом ваш телефон більше не буде припадати пилом у вас в кишені, а стане для вас самим незамінним предметом в ігровому процесі !!! Цей мод дає можливість використовувати різні телефонні сервіси! Сам скрипт складається з двох частин - це телефон...

San Andreas HRT Pack (v1.3 SF)

29 листопада 2010 GTA San Andreas
San Andreas HRT Pack - глобальна модифікація для GTA: San Andreas, яка суттєво покращує якість графіки, замінюючи більшу частину старих текстур високоякісними аналогами у високій роздільній здатності. Тисячі текстур місцевості були перероб...

Autumn Mod 2.0 HRT

2 грудня 2010 GTA San Andreas
Autumn Mod - осіння модифікація для GTA: San Andreas, яку можна встановлювати як поверх оригінальної гри, так і поверх глобального мода HRT Pack (В такому випадку буде більше нововведень). Autumn Mod змінює спрайт трави, тек...

вторгнення прибульців

5 грудня 2010 GTA San Andreas
До Сан-Андреасу рухаються величезні інопланетні кораблі! ФОТО. Три гігантських непізнаних літаючих об'єкта, довжина яких становить десятки кілометрів, рухаються у напрямку до штату Сан-Андреас, повідомив журналістам хтось Істина (The Trut...

Кращий коментар написаний, 13 жовтня 2011, 19:35
Цитувати виділене #
ultimate8832
Пользователь
Статус:
Коментарів:32
Друзів:0
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
+1
Великолепно.Эх классические гта,они самые лучшие ;)
Поздравляем!Жаль для смартфонов Нокиа не выпустят(
А на игру,на андройде,я бы поглядел)
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

Інформація
Щоб залишати коментарі, необхідно зареєструватися на сайті.

79
коментар написаний, 23 листопада 2011, 22:10
Цитувати виділене #
Nick2011
Пользователь
Статус:
Коментарів:141
Друзів:2
Репутація: 0
Гроші: 0$
Нагороди:: 1
Цитувати #
+1
хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу,
хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу,
хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу, хочу,
очень хочу.














Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------


--------------------

78
коментар написаний, 11 листопада 2011, 09:31
Цитувати виділене #
клод
Пользователь
Статус:
Коментарів:37
Друзів:1
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
+1
Отличная игрушка Клода до сих пор играю в Grand Theft Auto III[/i]
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

77
коментар написаний, 5 листопада 2011, 09:40
Цитувати виділене #
KEHT
Пользователь
Статус:
Коментарів:2
Друзів:0
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
0
Оххх,какое время было,гта 3 это почти все мое детство)))) R
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

76
коментар написаний, 1 листопада 2011, 01:51
Цитувати виділене #
Kxarwarx
Пользователь
Статус:
Коментарів:224
Друзів:13
Репутація: 6
Гроші: 0$
Нагороди:: 2
Цитувати #
0
Это со страховкой от потери(пожары, если не тонет уплывёт), кражи, механических повреждений(собака например башку откусит) такая цена забавная. Уверен, в барахолках типа ТОЙСТОЧКАКОМ уже на мази из под полы с количеством в тысячу экземпляров по 200$ успей купить smile !

Да лицом конечно не вышел, но уж лучше приобрету БАТО САНА, МАТОКУ КУСАНАГИ(Сегава Нори) уже в трёх экземплярах и все сталь помимо одёжи. За пластик переплачивать нет резона smile .
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

75
коментар написаний, 30 жовтня 2011, 19:53
Цитувати виділене #
samp_gamer
Пользователь
Статус:
Коментарів:57
Друзів:0
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
0
GTA 3 - one of the best games of GTA series!!!
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------


--------------------

74
коментар написаний, 30 жовтня 2011, 14:33
Цитувати виділене #
Cool-man
Пользователь
Статус:
Коментарів:159
Друзів:0
Репутація: 0
Гроші: 0$
Нагороди:: 1
Цитувати #
0
А че стоит справа от Клода?

Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

73
коментар написаний, 25 жовтня 2011, 15:25
Цитувати виділене #
13DaNte
Пользователь
Статус:
Коментарів:124
Друзів:4
Репутація: 8
Гроші: 0$
Нагороди:: 1


Karma: 499
Цитувати #
0
Кстати, ГТА 5 анонсировали!
На офф сайте их лого!
http://www.rockstargames.com/
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

72
коментар написаний, 25 жовтня 2011, 14:25
Цитувати виділене #
квасов
Пользователь
Статус:
Коментарів:80
Друзів:0
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
0
ОГО хочу себе такого Клода убивать другие статуэтки!:-)
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------


--------------------

71
коментар написаний, 25 жовтня 2011, 13:38
Цитувати виділене #
pc-ld
Пользователь
Статус:
Коментарів:7
Друзів:0
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
0
ОХ ХОРОШО!я как раз купил се android![color=#FF0000][/color]
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

70
коментар написаний, 24 жовтня 2011, 23:08
Цитувати виділене #
V.C
Пользователь
Статус:
Коментарів:37
Друзів:1
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
0
назвали январь 2012


где ти такую инфу взял?
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

69
коментар написаний, 23 жовтня 2011, 20:49
Цитувати виділене #
Vitalik97
Пользователь
Статус:
Коментарів:7
Друзів:0
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
0
настаящая крутотень winked
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

68
коментар написаний, 23 жовтня 2011, 20:08
Цитувати виділене #
Михаил Гамов
Пользователь
Статус:
Коментарів:132
Друзів:0
Репутація: 0
Гроші: 0$
Нагороди:: 1
Цитувати #
0
Цитата: solomon52rus
о_0 круто игрушка г.г клода из гта 3.но ещё было бы круче если разработчики назвали дату выхода гта 5

назвали январь 2012
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

67
коментар написаний, 23 жовтня 2011, 06:30
Цитувати виділене #
semj42
Пользователь
Статус:
Коментарів:48
Друзів:7
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
0
хочу игрушку Клода!!!!!!!!!
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

66
коментар написаний, 22 жовтня 2011, 22:42
Цитувати виділене #
niggA123
Пользователь
Статус:
Коментарів:3
Друзів:0
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
0
я уже заказал!
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

65
коментар написаний, 22 жовтня 2011, 14:23
Цитувати виділене #
Lobanov
Пользователь
Статус:
Коментарів:39
Друзів:11
Репутація: 3
Гроші: 0$
Нагороди:: 1


Karma: 23
Цитувати #
0
Да круто.
10 лет уже пролетело хотя я в gta 3 не играл я играл в 7 лет на PS. в 1 и 2.
Планирую пройти все гта.
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

64
коментар написаний, 22 жовтня 2011, 10:55
Цитувати виділене #
PRO100Mars
Пользователь
Статус:
Коментарів:126
Друзів:7
Репутація: 1
Гроші: 0$
Цитувати #
0
класс быстрей бы 10 - е вайса , са 4 хотел бы с куклами перестрелку и еще почему бы не всех героев 3
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

63
коментар написаний, 22 жовтня 2011, 08:40
Цитувати виділене #
mishan
Пользователь
Статус:
Коментарів:105
Друзів:0
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
0
Вам не кажется,что Клод похож на Шварцнегира? А в игре он смахивает на элвиса.
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

62
коментар написаний, 22 жовтня 2011, 08:39
Цитувати виділене #
Chev_Chelius
Пользователь
Статус:
Коментарів:231
Друзів:7
Репутація: 2
Гроші: 0$
Цитувати #
0
да уж ниЧё не скажеш а хотяя не скажеш ето пипец как круто
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

61
коментар написаний, 21 жовтня 2011, 21:39
Цитувати виділене #
Niko99
{group-name-12906}
Статус:
Коментарів:73
Друзів:1
Репутація: 0
Гроші: 0$
Цитувати #
0
rendl,
Так они Клода срисовали с Шварцнегера laughing

В целом прикольно!
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

60
коментар написаний, 20 жовтня 2011, 18:20
Цитувати виділене #
W1NCH3ST3R
Пользователь
Статус: