Українська мова
Войдите на сайт
Нет аккаунта?
Lamborghini Gallardo LP570-4 Super Trofeo

Lamborghini Gallardo LP570-4 Super TrofeoОсобенности:- Хорошая модель;- Неплохие текстуры;- Свои настройки.

Ретекстур и Ремоделлинг полицейского департамента Лос-Сантоса

Ретекстур и Ремоделлинг полицейского департамента Лос-Сантоса.Особенности:- HQ модель и текстуры.- Настроенный прелайт.- В архиве так же есть сжатая версия.Установка: переместите папку с модом в ваш Mod Loader.Приятной игры!...

Цукуші - Misty Lily

DOAXVV Tsukushi - Misty LilyОсобенности:- Качественная модель;- Качественные текстуры;- Подвижный скелет;- Можно играть через Skin Selector;- Можно заменить любого персонажа....

Моніка - Milky Plum

DOAXVV Monica - Milky PlumОсобенности:- Хорошая модель;- Неплохие текстуры;- Подвижный скелет;- Можно заменить любого персонажа.

Петті - Pinky Plum

DOAXVV Patty - Pinky PlumОсобенности:- Хорошая модель;- Неплохие текстуры;- Можно играть через Skin Selector;- Можно заменить любого персонажа.

Elise в сексуальному вбранні

DOAXVV Elise - 2nd Design Contest (Sexy)Особливості:- Якісна модель;- Якісні текстури;- Рухомий скелет;- Можна грати через Skin Selector.

GTA 3 Pre-Beta Mod (Android)

[RUS] Цей мод повністю переносить Пре-Бету в GTA III на АндроїдОсобливості мода:• Бета транспорт і Carcols• Пре-бета педи і персонажі• Бета Худ і карта• Повернено вирізана музика, а також один трек з PS2 версіїTom Novy - Back to The Streets [Head Rad...

Відео про нереалізовану річці в Сан Фіерро

У цьому відео я розповім вам про деякі несхожденіях в ігрових можливостях і в сюжеті, які наштовхують на думку про те, що спочатку в грі планувалося розташування перших рубежів ні перед Флінт Каунті а ближче до Сан Фіерро, або як небудь по іншому, ал...

Stat Helper - Показ статистики в нормальному вигляді

Псс ... Я знаю, що тепер це поза законом, але ... не хочеш новенький скрипт від мене? Він додає в гру меню, яке показує інформативне меню з статистикою персонажа, будь це м'язи, витривалість, володіння калашом, показник уважуха і т.д.Активується цей ...

ВАЗ 2109

ВАЗ 2109 для GTA San Andreas.Особливості:- Якісна модель;- Якісні текстури;- Робоча оптика;- Свої відображення.Приємної гри!

[!] Якщо ви вважаєте, що цей файл вже був доданий в архів раніше, то повідомте, будь ласка, про це адміністратору із зазначенням посилань на цей і доданий раніше файл.