Українська мова

Таксі до місії як в GTA VC

Ще одна фіча з усіма улюбленої Вайс-Сіті, яка була дуже корисна для гравців. Можливо, це трохи не те, чого ви очікували, дивлячись на назву. Це можливість дістатися на таксі до пункту початку како-небудь місії в разі її провалу. У Сан-Андреасі ...

Fire Axe з гри Silent Hill: Downpour

SH: Downpour Fire AxeОсобливості:- Якісний конверт з гри: Silent Hill: Downpour;- Текстури з оригінальної гри;- Іконка в SA стилі;- Мод не пройшло перевірку в SAMP / MTA;- Правильне розташування в руках;- Вогонь йде правильно....

Peugeot Boxer Magyar Rendorseg

Peugeot Boxer Magyar RendőrségОсобливості:- Хороша модель;- Хороші текстури;- Підтримує основні функції гри.

Audi R8 LMS [RHA]

Audi R8 LMS [RHA]Особливості:- Хороша модель;- Хороші текстури;- Одна покрасочная робота;- 110.5% масштаб;- MipMaps;- Адаптація до Renderhook;- Гальмівний супорт....

Зберігатися де завгодно 0.1

Знаю, что подобных модов очень много, и я по сути изобрёл велосипед, но предлагаю оценить и мою версию! Ведь я уделил коду гораздо больше внимания и хочу довести его до совершенства.Помимо возможности просто сохраниться где угодно, вы также можете со...

Ford Focus 3

Ford Focus для GTA San Andreas.Особливості:- Модель хорошої якості.- Текстури хорошої якості.Приємної гри!

JNR-Jazz Nation Radio 108.5 Beta Track

30 травня 2020 Файли для GTA 4
Судячи з файлу american.gxt, в аддон до GTA IV (The Lost And Damned) повинна була повернутися радіостанція JNR-Jazz Nation Radio 108.5, але розробники пустили її під ніж (цілком ймовірно, через те, що це радіо не вписувалося в атмосферу гри).Як бачим...

ORG Patch VC - Текстурний патч

-Возвращает зниклі текстури. Тобто усуває білі текстури. -Восстанавлівает якість деяких текстур. -Ісправляет моделі (односторонній вид, прозорість і т.п.) Детальніше: Деякі моделі намагаються знайти потрібну текстуру, але її немає. З цьо...

Travis Scott

Опис:Мод додає в гру скін Тревіса Скотта.Особливості:- Модель хорошої якості

2019 Bugatti Divo

2019 Bugatti Divo для GTA San Andreas.Особливості:- Деталізована модель;- Повністю ретекстурізірован інтер'єр;- Фарбування кузова в 2 кольори;- Повністю адаптовано до Improved Vehicle Features 2.1.1- Повністю адаптовано до Active Dashboard 3.2.1;- По...

[!] Інструкція по встановленню автомобілей в GTA 5  [!] Інструкція по встановленню модів в GTA 5.

[!] Якщо ви вважаєте, що цей файл вже був доданий в архів раніше, то повідомте, будь ласка, про це адміністратору із зазначенням посилань на цей і доданий раніше файл.