Меню
GTA 5 Red Dead Redemption 2 GTA San Andreas GTA Online GTA 6 GTA 4 GTA Vice City GTA 3 GTA CTW GTA VC Stories GTA LC Stories Rockstar Classics Для модмейкерів
Інше
Топ коментар за вчора
Підписуйся!

Завантажити Трейлер Looking for that Special Someone GTA 4

Трейлер Looking for that Special Someone  
Трейлер Looking for that Special Someone для GTA 4
Завантажити файл
Рейтинг файлу
+4
Рейтинг файлу: +4
Всього оцінок: 5
Переглянути оцінки

Категорія: Файли для GTA 4
Розділ: ВідеоТрейлери
Автор* файлу: Невідомо
E-mail / сайт: Невідомо
Розмір файлу: 61.26 Мб
Файл замінює: Невідомо
Файл додав: Badman
Дата додавання:
Завантажень: 310
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео
Крім того, ви можете додати ваші власні скріншоти
Опис переведено автоматично. Показати оригінал
Другий трейлер з GTA 4 в високій якості. Триває одну хвилину. Протягом грає композиція Arm in arm групи The Boggs. У цьому трейлері більше екшену, ніж в "Things will be Different". Показують деякі шматочки сюжетної лінії.
Скріншоти
Трейлер Looking for that Special Someone для GTA 4
Сподобався файл?
Скріншоти гравців
Додати скріншоти
Ви можете зробити свої скріншоти ігрового процеса з використанням модифікації і завантажити їх
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео

Cornrows for Luis lopez (GTA: TBOGT)

7 липня 2013 GTA 4
Cornrows for Luis lopez (GTA: TBOGT) Гангстерська зачіска корнроу, яка полюбилася фанатам найбільше з GTA SA замінює моторошно Дратівливу мене стандартну зачіску, нашого улюбленого домініканця Луїса Лопеза, так само, щоб візуально краще виглядал...

GTA V for IV LoadingScreens

10 грудня 2013 GTA 4
GTA V for IV LoadingScreens - На скільки я знаю - це перший мод з екраном завантаження як в GTA 5. Я не можу стверджувати, що GTA 5 завантажується також як в моді, тому що я не маю консолі. * Зверніть увагу, що музика залишиться колишня (з гта...

Merryweather and Lester special services

25 січня 2014 GTA 4
Всім відомо, що в GTA Online є сервіс "Merryweather" Тепер і в GTA IV з'явитися такий сервіс.

UA Style Cap for Niko

19 травня 2014 GTA 4
UA Style Cap for Niko Нічого особливого, але думаю, що українцям сподобатися. Спочатку робив для себе. Потім вирішив викласти. Я замінив текстуру прапора Росії на текстуру прапора України. Ну, і змінив колір бейсболки на чорний. Устано...

Трейлер Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

12 квітня 2010 GTA 4
Rockstar Games випустила перший офіційний трейлер з Grand theft Auto: Episodes from Liberty City для PlayStation 3 і PC. Нагадаю, що доповнення вийдуть на PC і PlayStation 3 13 квітня в США і 16 квітня в Європі....

New paths for airplanes

28 вересня 2010 GTA 4
Змінені шляху руху самолетов.Теперь повітряні посудини курсують безпосередньо над Ліберті-сіті, а не оминають його стороною. Установка: Скопіюйте папку paths в католог common / data з встановленою грою, підтвердіть заміну файлів....

HD Liberty City for GTA IV Release 2012

18 квітня 2012 GTA 4
Текстурою мод для головного міста Algonquin. DTK70 почав це ще в листопаді, як улюблений проект для себе, з тих пір він виріс, щоб покрити всю головне місто Algonquin, і пройшов шлях від просто доріг і тротуарів на траву, стіни, скла,. вікна, будівлі...

Ghost Rider 2 (примарний гонщик трейлер)

26 квітня 2012 GTA 4
Це трейлер до фільму примарний гонщик 2 на движку GTA 4, якщо ви підтримаєте то почнуться зйомки.

[!] Якщо у вас виникли проблеми при встановленні файлу, то прочитайте інструкцію по встановленню файлів для GTA 4.

[!] Якщо ви вважаєте, що цей файл вже був доданий в архів раніше, то повідомте, будь ласка, про це адміністратору із зазначенням посилань на цей і доданий раніше файл.

Інформація
Щоб залишати коментарі, необхідно зареєструватися на сайті.

2
коментар написаний, 10 січня 2013, 18:27
#
tomilovsenya
VIP-користувач
Пользователь
Статус:
Коментарів:662
Друзів:63
Репутація: 4
Гроші: 0$
Нагороди:: 9
GForums: TomilovSenya

#
0
Ви Ол Лукинг Фо Дэт Спэшыл!
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

1
коментар написаний, 11 червня 2012, 15:15
#
This is GTA
Забанений
Статус:
Коментарів:65
Друзів:4
Репутація: 0
Гроші: 0$

#
0
качество + понравилось вроде ! wink

Сообщение отредактировал This is GTA 11.06.2012 в 15:16:00
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

--------------------

Ad
Опитування
Играете ли вы в GTA Online?
Играю
Не играю совсем

Підрахунок GTAшників

Рейтинг@Mail.ru

Change language

Допоможіть нам перекласти LibertyCity на іншу мову!

Ad