Трейлер Looking for that Special Someone GTA 4
Меню
GTA 5 Red Dead Redemption 2 GTA San Andreas GTA Online GTA 6 GTA 4 GTA Vice City GTA 3 GTA CTW GTA VC Stories GTA LC Stories Rockstar Classics Для модмейкерів
Інше
Топ коментар за вчора
Top uploaders
Top uploader
Korkador

Кращий аплоадер минулого місяця
Підписуйся!

Завантажити Трейлер Looking for that Special Someone GTA 4

Трейлер Looking for that Special Someone  
Трейлер Looking for that Special Someone для GTA 4
Завантажити файл
Рейтинг файлу
+4
Рейтинг файлу: +4
Всього оцінок: 5
Переглянути оцінки

Категорія: Файли для GTA 4
Розділ: ВідеоТрейлери
Автор* файлу: Невідомо
E-mail / сайт: Невідомо
Розмір файлу: 61.26 Мб
Файл замінює: Невідомо
Файл додав: Badman
Дата додавання:
Завантажень: 311
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео
Крім того, ви можете додати ваші власні скріншоти
Опис переведено автоматично. Показати оригінал
Другий трейлер з GTA 4 в високій якості. Триває одну хвилину. Протягом грає композиція Arm in arm групи The Boggs. У цьому трейлері більше екшену, ніж в "Things will be Different". Показують деякі шматочки сюжетної лінії.
Скріншоти
Трейлер Looking for that Special Someone для GTA 4
Сподобався файл?
Скріншоти гравців
Додати скріншоти
Ви можете зробити свої скріншоти ігрового процеса з використанням модифікації і завантажити їх
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео

Cornrows for Luis lopez (GTA: TBOGT)

7 липня 2013 GTA 4
Cornrows for Luis lopez (GTA: TBOGT) Гангстерська зачіска корнроу, яка полюбилася фанатам найбільше з GTA SA замінює моторошно Дратівливу мене стандартну зачіску, нашого улюбленого домініканця Луїса Лопеза, так само, щоб візуально краще виглядал...

GTA V for IV LoadingScreens

10 грудня 2013 GTA 4
GTA V for IV LoadingScreens - На скільки я знаю - це перший мод з екраном завантаження як в GTA 5. Я не можу стверджувати, що GTA 5 завантажується також як в моді, тому що я не маю консолі. * Зверніть увагу, що музика залишиться колишня (з гта...

Merryweather and Lester special services

25 січня 2014 GTA 4
Всім відомо, що в GTA Online є сервіс "Merryweather" Тепер і в GTA IV з'явитися такий сервіс.

UA Style Cap for Niko

19 травня 2014 GTA 4
UA Style Cap for Niko Нічого особливого, але думаю, що українцям сподобатися. Спочатку робив для себе. Потім вирішив викласти. Я замінив текстуру прапора Росії на текстуру прапора України. Ну, і змінив колір бейсболки на чорний. Устано...

Трейлер Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

12 квітня 2010 GTA 4
Rockstar Games випустила перший офіційний трейлер з Grand theft Auto: Episodes from Liberty City для PlayStation 3 і PC. Нагадаю, що доповнення вийдуть на PC і PlayStation 3 13 квітня в США і 16 квітня в Європі....

New paths for airplanes

28 вересня 2010 GTA 4
Змінені шляху руху самолетов.Теперь повітряні посудини курсують безпосередньо над Ліберті-сіті, а не оминають його стороною. Установка: Скопіюйте папку paths в католог common / data з встановленою грою, підтвердіть заміну файлів....

HD Liberty City for GTA IV Release 2012

18 квітня 2012 GTA 4
Текстурою мод для головного міста Algonquin. DTK70 почав це ще в листопаді, як улюблений проект для себе, з тих пір він виріс, щоб покрити всю головне місто Algonquin, і пройшов шлях від просто доріг і тротуарів на траву, стіни, скла,. вікна, будівлі...

Ghost Rider 2 (примарний гонщик трейлер)

26 квітня 2012 GTA 4
Це трейлер до фільму примарний гонщик 2 на движку GTA 4, якщо ви підтримаєте то почнуться зйомки.

[!] Якщо у вас виникли проблеми при встановленні файлу, то прочитайте інструкцію по встановленню файлів для GTA 4.

[!] Якщо ви вважаєте, що цей файл вже був доданий в архів раніше, то повідомте, будь ласка, про це адміністратору із зазначенням посилань на цей і доданий раніше файл.

Інформація
Щоб залишати коментарі, необхідно зареєструватися на сайті.

2
коментар написаний, 10 січня 2013, 18:27
#
tomilovsenya
VIP-користувач
Пользователь
Статус:
Коментарів:673
Друзів:63
Репутація: 4
Гроші: 0$
Нагороди:: 9
GForums: TomilovSenya

#
0
Ви Ол Лукинг Фо Дэт Спэшыл!
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

1
коментар написаний, 11 червня 2012, 15:15
#
This is GTA
Забанений
Статус:
Коментарів:65
Друзів:4
Репутація: 0
Гроші: 0$

#
0
качество + понравилось вроде ! wink

Сообщение отредактировал This is GTA 11.06.2012 в 15:16:00
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

--------------------

Ad
Опитування
Играете ли вы в GTA Online?
Играю
Не играю совсем

Підрахунок GTAшників

Рейтинг@Mail.ru

Change language

Допоможіть нам перекласти LibertyCity на іншу мову!

Ad