Меню
GTA 5 Red Dead Redemption 2 GTA San Andreas GTA Online GTA 6 GTA 4 GTA Vice City GTA 3 GTA CTW GTA VC Stories GTA LC Stories Rockstar Classics Для модмейкерів
Інше
Топ коментар за вчора
Top uploaders
Top uploader
Flixx

Кращий аплоадер минулого місяця
Підписуйся!

Завантажити GTA: Flint Willarges Progress on 6.06.15 для ГТА 3

GTA: Flint Willarges Progress on 6.06.15  
GTA: Flint Willarges Progress on 6.06.15 для GTA 3
Завантажити файл
Рейтинг файлу
+10
Рейтинг файлу: +10
Всього оцінок: 10
Переглянути оцінки

Категорія: Файли для GTA 3
Розділ: ВідеоФанатський відео
Автор* файлу: Mr.Konstamtinos,...
E-mail / сайт: Перейти на сайт
Розмір файлу: 790 байт
Файл замінює: -
Файл додав: Mr.Konstantinos
Дата додавання:
Завантажень: 24
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео
Крім того, ви можете додати ваші власні скріншоти
Опис переведено автоматично. Показати оригінал

---
Прогрес розробки мода GTA: Flint Willarges на 06.06.2015.
---
Список змін:
- Ще більше об'єктів з Vice City
- Повністю перероблені поліцейську дільницю і лікарня
- Додано 3 інтер'єру (На відео не показано)
- Серфінг (WIP)

Увага! Прогрес розробки не є остаточним!
Буде реалізовано:
- Повноцінний сюжет
І ... І все, так-як майже всі остольное вже є.

Що використовувалися моди:
- Liberty '86 full car pack від 404 Not Found
http://www.libertycity.ru/files/gta-3/52590-liberty-86-full-car-pack.html

- Flash FM 1985; Wave 103 1985 від danil22
http://www.libertycity.ru/files/gta-vice-city/85491-flash-fm-1985.html
http://www.libertycity.ru/files/gta-vice-city/85668-wave-103-1985.html

Дякую за увагу!
Скріншоти
GTA: Flint Willarges Progress on 6.06.15 для GTA 3
Сподобався файл?
Скріншоти гравців
Додати скріншоти
Ви можете зробити свої скріншоти ігрового процеса з використанням модифікації і завантажити їх
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео

GTA: Flint Willarges

1 січня 2015 GTA 3
Всім це читає привіт! Цей напів-глобальний мод додає невелику зимову локацію поблизу Портленда. У моді були використані об'єкти з GTA: SA. На жаль трафік присутній не скрізь. Мод розроблений на основі іншого старого (Цей мод вийшов в 2006 р. І автора...

Fly Camera on GTA III

25 листопада 2016 GTA 3
Fly Camera на Grand Theft Auto III Автори: Chel555, Mr_GeniusZ Даний скрипт додає в гру GTA III вільне переміщення камери, заміна CamHack або CamHunt. Управління: B + 8 - Активація B + 9 - Деактивация Миша - Оглядітися (обертання камери)...

Відеокліп про моду GTA 3 HD

28 лютого 2013 GTA 3
Отже, представляю вам мій відеокліп про моду для GTA 3 - GTA 3 HD. Це не огляд, а не великий фільм. Строго не судіть, це моє перше відео для цього сайту. Якщо вам сподобається я буду знімати нове відео. Залишайте коментарі. Приємного перегляду! ...

GTA 3 Tool 3.0.0.27

28 грудня 2011 GTA 3
Найкраща програма зі зміни GTAIII. Зараз в програмі Gta 3 Tool є наступні функції: 1) Створення резервних копій Gta 3. 2) Перевірка цілісності (тобто чи всі файли є) GTA 3. 3) Редактор педів (файлу pedstast.dat). 4) Редактор файлу Gta.dat...

GTA 3 Map cleo

13 квітня 2012 GTA 3
Додає в GTA III карту! Якщо ви вважаєте що в GTA 3 немає висновку текстур на екран, ви помиляєтеся! Правда текстуру можна вивести лише одну в якості фону, але для створення карти цього достатньо. На карті так-же показується ваше місце положення...

GTA: New New York

22 жовтня 2012 GTA 3
Мод: Головний герой Фрай, додані будівлі з Футурами (Офіс "Міжпланетного Експрес" і "Медісон Куб Гарден", замінені деякі машини. Мод GTA 3, але встановлюється на GTA Vice City. Мод вийшов 22.10.2006 Установка: Вміст папки "Gta_Nny_Beta1...

GTA III Snow City v1.1 RePack

10 січня 2013 GTA 3
Опис: Дія гри розгортається на початку 2000-х років в мегаполісі Ліберті-Сіті. Це місто давно поділений на сфери впливу декількома мафіозними угрупованнями, між якими раз у раз відбуваються кровопролитні сутички. Сталося так, що під час нальот...

Tommy Vercetti for GTA 3

19 лютого 2013 GTA 3
Опис: Мод замінює Клода на Томмі Версетті з GTA vice city Інсталяція: 1. Розпакуйте (з заміною файлів) папку models в папку з грою 2. За допомогою програми IMG Tool, замініть в файлі "gta3.img" (він знаходиться в папці Models), файли "player....

[!] Якщо у вас виникли проблеми при встановленні файлу, то зверніться на форум.

[!] Якщо ви вважаєте, що цей файл вже був доданий в архів раніше, то повідомте, будь ласка, про це адміністратору із зазначенням посилань на цей і доданий раніше файл.

Інформація
Щоб залишати коментарі, необхідно зареєструватися на сайті.

3
коментар написаний, 23 червня 2015, 17:05
#
KirillichGrasihza
Пользователь
Статус:
Коментарів:161
Друзів:48
Репутація: 0
Гроші: 0$

#
+1
Классная Видюха!
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

2
коментар написаний, 9 червня 2015, 17:09
#
Mr.Konstantinos
Пользователь
Статус:
Коментарів:223
Друзів:3
Репутація: 6
Нагороди:: 7
GForums: Mr.Konstantinos

#
0
Цитата: Mr. Cop
Я тоже очень надеюсь, что в следующей версии не будет засветов (совпадающих плоскостей, которые дико рябят). А еще я толком не понял что это: абсолютно новая карта, или добавка к оригинальному Либерти Сити.

В принципе, когда я только принялся к разработке, и только нарисовал логотип, я планировал удалить либерти, но, это у меня не вышло.
По поводу засветов: этот объект делал не я, так как мод базируется на другом 2006 года издания, а редактировать модели я не умею (может попрошу кого другого...)

--------------------

1
коментар написаний, 8 червня 2015, 23:29
#
Mr. Cop
Пользователь
Статус:
Коментарів:7
Друзів:4
Репутація: 1

#
0
Я тоже очень надеюсь, что в следующей версии не будет засветов (совпадающих плоскостей, которые дико рябят). А еще я толком не понял что это: абсолютно новая карта, или добавка к оригинальному Либерти Сити.

--------------------

0
коментар написаний, 6 червня 2015, 21:33
#
ChargerHM
Пользователь
Статус:
Коментарів:492
Друзів:21
Репутація: 56
Нагороди:: 8

#
+1
Очень надеюсь на то, что в полной версии маппинг будет более менее улучшен.

--------------------

Ad
Опитування
Играете ли вы в GTA Online?
Играю
Не играю совсем

Підрахунок GTAшників

Рейтинг@Mail.ru

Change language

Допоможіть нам перекласти LibertyCity на іншу мову!

Ad