Українська мова
GTA: Flint Willarges Progress on 6.06.15  
GTA: Flint Willarges Progress on 6.06.15 для GTA 3
Завантажити файл
Рейтинг файлу
+10
Рейтинг файлу: +10
Всього оцінок: 10
Переглянути оцінки

Категорія: Файли для GTA 3
Розділ: ВідеоФанатський відео
Автор* файлу: Mr.Konstamtinos,...
E-mail / сайт: Перейти на сайт
Розмір файлу: 790 байт
Файл замінює: -
Файл додав: Mr.Konstantinos
Дата додавання:
Завантажень: 24
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео
Крім того, ви можете додати ваші власні скріншоти
Опис переведено автоматично. Показати оригінал

---
Прогрес розробки мода GTA: Flint Willarges на 06.06.2015.
---
Список змін:
- Ще більше об'єктів з Vice City
- Повністю перероблені поліцейську дільницю і лікарня
- Додано 3 інтер'єру (На відео не показано)
- Серфінг (WIP)

Увага! Прогрес розробки не є остаточним!
Буде реалізовано:
- Повноцінний сюжет
І ... І все, так-як майже всі остольное вже є.

Що використовувалися моди:
- Liberty '86 full car pack від 404 Not Found
http://www.libertycity.ru/files/gta-3/52590-liberty-86-full-car-pack.html

- Flash FM 1985; Wave 103 1985 від danil22
http://www.libertycity.ru/files/gta-vice-city/85491-flash-fm-1985.html
http://www.libertycity.ru/files/gta-vice-city/85668-wave-103-1985.html

Дякую за увагу!
Скріншоти
GTA: Flint Willarges Progress on 6.06.15 для GTA 3
Сподобався файл?
Скріншоти гравців
Додати скріншоти
Ви можете зробити свої скріншоти ігрового процеса з використанням модифікації і завантажити їх
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео

1996 ARO 242 - Ambulanta (Швидка допомога)

1996 ARO 242 - Ambulanta для GTA San Andreas. Особливості: - Номери Румунії. - Якісна модель. - Своя тінь. - Є пошкодження. - 3D двигун Приємної гри!...

Самоскид VW 16200

VW 16200 (DFT30 Edition) - Basculante. Особливості моделі: - Модель середньої якості; - Якісний конверт; - Правильно налаштовані матеріали; - Правильна робота світлотехніки....

Daihatsu Delta Colec

Daihatsu Delta Colec. Особливості моделі: - Модель середньої якості; - Хороший конверт; - Правильно налаштовані матеріали; - Правильна робота світлотехніки....

ВАЗ 2121 1979

Vaz 2121 1979. Особливості моделі: - Високоякісна модель; - Якісний конверт; - Правильно налаштовані матеріали; - Правильна робота світлотехніки....

[Replace] Downtown Cab Co. Hybrid Taxi 1.0

18 квітня 2019 Файли для GTA 5
Downtown Cab Co. Hybrid Taxi. Особливості моделі: - Модель підтримує основні функції гри; - Якісна 3D модель; - Пропрацював салон; - Налагоджена оптика....

ГАЗ-22

GAZ-22 + TUNING. Особливості моделі: - Модель підтримує основні функції гри; - Якісна 3D модель; - Пропрацював салон; - Налагоджена оптика; - Працює приладова панель; - Маппінг бруду; - Вікна розбиваються; - Руки на кермі...

Toyota Supra - Машина для дрег-рейсингу

Drag Toyota Supra [FIVEM] [Replace] 1.0. Особливості моделі: - Модель підтримує основні функції гри; - Якісна 3D модель; - Пропрацював салон; - Налагоджена оптика; - Вікна розбиваються; - Маппінг бруду....

Civilian Rhino [Add-On] 1.0

Civilian Rhino. Особливості: - 3D модель і текстури хорошої якості; - Деталізований інтер'єр; - Робочі гусениці; - Робочі катки; - Своя тінь. Баги: - Помилки у відображенні виду від першої особи; - Неидеальная колізія....

Karin Kuruma Time Attack Mk.II [Add-On | Liveries] 1.0

Karin Kuruma Time Attack Mk.II. Особливості моделі: - Модель підтримує основні функції гри; - Якісна 3D модель; - Пропрацював салон; - Налагоджена оптика....

Dacia Duster Pickup 2014

2014 Dacia Duster Pickup для GTA San Andreas. Особливості: -Номери Cербіі. -Якісний модель. -Свою тінь. -Якісний салон. Приємної гри!

[!] Якщо у вас виникли проблеми при встановленні файлу, то зверніться на форум.

[!] Якщо ви вважаєте, що цей файл вже був доданий в архів раніше, то повідомте, будь ласка, про це адміністратору із зазначенням посилань на цей і доданий раніше файл.

Додавання коментаря
(Гість)

Шановні відвідувачі, велике прохання, в повідомленнях залишених вами, не можна використовувати ненормативну лексику, інформацію рекламного характера і посилання на інші ресурси. В іншому випадку адміністрація сайту має право заблокувати доступ до деяких функцій сайту, або видалити ваш профіль без пояснення причин.

3
коментар написаний, 23 червня 2015, 17:05
Цитувати виділене #
KirillichGrasihza
Пользователь
Статус:
Коментарів:161
Друзів:48
Репутація: 0
Гроші: 0$

Цитувати #
+1
Классная Видюха!
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

2
коментар написаний, 9 червня 2015, 17:09
Цитувати виділене #
Mr.Konstantinos
Пользователь
Статус:
Коментарів:223
Друзів:3
Репутація: 6
Нагороди:: 7
GForums: Mr.Konstantinos

Цитувати #
0
Цитата: Mr. Cop
Я тоже очень надеюсь, что в следующей версии не будет засветов (совпадающих плоскостей, которые дико рябят). А еще я толком не понял что это: абсолютно новая карта, или добавка к оригинальному Либерти Сити.

В принципе, когда я только принялся к разработке, и только нарисовал логотип, я планировал удалить либерти, но, это у меня не вышло.
По поводу засветов: этот объект делал не я, так как мод базируется на другом 2006 года издания, а редактировать модели я не умею (может попрошу кого другого...)

--------------------

1
коментар написаний, 8 червня 2015, 23:29
Цитувати виділене #
Mr. Cop
Пользователь
Статус:
Коментарів:7
Друзів:4
Репутація: 1

Цитувати #
0
Я тоже очень надеюсь, что в следующей версии не будет засветов (совпадающих плоскостей, которые дико рябят). А еще я толком не понял что это: абсолютно новая карта, или добавка к оригинальному Либерти Сити.

--------------------

0
коментар написаний, 6 червня 2015, 21:33
Цитувати виділене #
ChargerHM
Пользователь
Статус:
Коментарів:492
Друзів:21
Репутація: 56
Нагороди:: 8

Цитувати #
+1
Очень надеюсь на то, что в полной версии маппинг будет более менее улучшен.

--------------------