Меню
GTA 5 Red Dead Redemption 2 GTA San Andreas GTA Online GTA 6 GTA 4 GTA Vice City GTA 3 GTA CTW GTA VC Stories GTA LC Stories Rockstar Classics Для модмейкерів
Інше
Топ коментар за вчора
Top uploaders
Top uploader
Flixx

Кращий аплоадер минулого місяця
Підписуйся!

Завантажити Ка-50 для мода Aircrafts для ГТА 3

Ка-50 для мода Aircrafts  
Ка-50 для мода Aircrafts для GTA 3
Завантажити файл
Рейтинг файлу
+12
Рейтинг файлу: +12
Всього оцінок: 12
Переглянути оцінки

Категорія: Файли для GTA 3
Розділ: ТранспортЛітаки і вертольоти
Автор* файлу: A-Christ, конвер...
E-mail / сайт: Зв'язатися з автором
Розмір файлу: 528.04 Кб
Файл замінює: hunter.dff, hunter.txd
Файл додав: Арсений Басарев
Дата додавання:
Завантажень: 471
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео
Крім того, ви можете додати ваші власні скріншоти
Опис переведено автоматично. Показати оригінал
Попереджаю одразу: мод призначений лише для тих, у кого встановлений мод Aircrafts. Але ті, у кого він є, отримають казковий подарунок: замість незграбного безглуздого AH-64A Apache буде знаменитий російський вертоліт Ка-50. Зараз він вже в минулому, але в далекому 2001 році у нього все було попереду.
Скріншоти
Ка-50 для мода Aircrafts для GTA 3Ка-50 для мода Aircrafts для GTA 3 - скріншот #2Ка-50 для мода Aircrafts для GTA 3 - скріншот #3Ка-50 для мода Aircrafts для GTA 3 - скріншот #4Ка-50 для мода Aircrafts для GTA 3 - скріншот #5Ка-50 для мода Aircrafts для GTA 3 - скріншот #6Ка-50 для мода Aircrafts для GTA 3 - скріншот #7Ка-50 для мода Aircrafts для GTA 3 - скріншот #8Ка-50 для мода Aircrafts для GTA 3 - скріншот #9
Сподобався файл?
Скріншоти гравців
Додати скріншоти
Ви можете зробити свої скріншоти ігрового процеса з використанням модифікації і завантажити їх
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео

Патч для мода GTA III HD v2

20 лютого 2013 GTA 3
Даний патч усуває такі помилки в моді GTA HD: v1 -завісаніе при новій грі -завісаніе при в'їзді в Портленд -тоннелі метро -текстури дому та гаражів у в-го Сейвхаус -додає деяку рослинність в передмісті ви різану з мода v2 -оптімізіро...

спідометр

20 січня 2013 GTA 3
Додає зліва по радаром спідометр Зручний, якщо грати на оригінальному худе. Не рекомендується для мода Snow City (Через сніг, так-як спідометр - білий!) P.S. Чи не заважає субтитрами (2 скріншот) В архіві є оригінал скріншотів (1024...

Niko Bellic Skin Pack

28 лютого 2013 GTA 3
Пак скінів для мода Niko Bellic Player для GTA 3. Всі файли в папці Skins перемістити в аналогічну папку в кореневій директорії гри. Приємної гри!

Відмінний, російський мод для LU сервера

11 вересня 2012 GTA 3
Хороший, повністю російський мод для вашого сервера LU. Особливості мода: Багато машин по містах. Використано все скіни. Система реєстрації гравців. Все повністю російською. Нове керівництво всіх авто як в GTA SA. Нові...

Відеокліп про моду GTA 3 HD

28 лютого 2013 GTA 3
Отже, представляю вам мій відеокліп про моду для GTA 3 - GTA 3 HD. Це не огляд, а не великий фільм. Строго не судіть, це моє перше відео для цього сайту. Якщо вам сподобається я буду знімати нове відео. Залишайте коментарі. Приємного перегляду! ...

Пак мафіозних зброї 50-их років

25 серпня 2014 GTA 3
Бачу, що мої паки для трійки всім сподобалися, вирішив продовжити своє "ремесло". Зброя робилося під враженням моїх улюблених ігор серії Mafia. Всього в паку сім зброї на заміну старим. Думаю, що підійде для тематичних модів. ----------------------...

Збірка "чітерскіх модів"

31 грудня 2011 GTA 3
З новим роком вас! Я на днях приготував для вас подарунок після анонса GTA 3 Android. Цей мод спеціально для мобільних девайсів, але і для комп'ютера підійде. Це 4 мода які полегшать вам проходження місії: 1.Супер кийок - нова супер-кий...

Liberty Unleashed 0.1 + Сервер для Windows і Linux

7 січня 2012 GTA 3
25 жовтня 2010 року відбувся вихід у світ Liberty Unleashed. Для того, щоб пограти в нього, вам потрібно поставити чисту (без модов) версію гри GTA III. До архіву також входить сервер для Windows і Linux. Інтерфейс схожий з SA-MP Приємної гри...

[!] Якщо у вас виникли проблеми при встановленні файлу, то зверніться на форум.

[!] Якщо ви вважаєте, що цей файл вже був доданий в архів раніше, то повідомте, будь ласка, про це адміністратору із зазначенням посилань на цей і доданий раніше файл.

Інформація
Щоб залишати коментарі, необхідно зареєструватися на сайті.

3
коментар написаний, 8 липня 2014, 21:07
#
Jason Newsted
Пользователь
Статус:
Коментарів:2759
Друзів:31
Репутація: 34
Гроші: 14$
Нагороди:: 4
GForums: Laniglro

#
0
Хороший вертолёт.
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

2
коментар написаний, 8 липня 2014, 07:47
#
art29
VIP-користувач
Пользователь
Статус:
Коментарів:758
Друзів:56
Репутація: 117
Гроші: 8$
Нагороди:: 7
GForums: Art29

#
+4
Хех, это же тот самый, что из мода "GTA - Made in USSR". Я этот вертолетик еще выкладывал кое-куда. Хорошая работа, Страж. С удовольствием еще бы полетал на Ка-26 и Ми-17. Только вот смотрится все это так, словно "злые русские" пытаются захватить Америку)

--------------------

1
коментар написаний, 7 липня 2014, 23:28
#
=SpitFire=
VIP-користувач
Модмейкер
Статус:
Коментарів:860
Друзів:111
Репутація: 17
Гроші: 37$
Нагороди:: 9

#
+1
О, неужели кто-то додумался, спустя столько времени сделать вертолёты получше! + и только.
P.S Было-бы неплохо сконвертить пару HD вертов https://libertycity.ru/files/gta-vice-city/63954-hd-maverick.html https://libertycity.ru/files/gta-vice-city/63299-ah-64a-apache.html из вайса - и сделать летабельным HD Chopper https://libertycity.ru/files/gta_3_hd_chopper_edited_onepieces-69439/

Сообщение отредактировал Tommi4ka Vercetti 07.07.2014 в 23:31:07

--------------------

--------------------

Ad
Опитування
Играете ли вы в GTA Online?
Играю
Не играю совсем

Підрахунок GTAшників

Рейтинг@Mail.ru

Change language

Допоможіть нам перекласти LibertyCity на іншу мову!

Ad