Меню
GTA 5 Red Dead Redemption 2 GTA San Andreas GTA Online GTA 6 GTA 4 GTA Vice City GTA 3 GTA CTW GTA VC Stories GTA LC Stories Rockstar Classics Для модмейкерів
Ads
Інше
Топ коментар за вчора
Jaehaerys
вчора, 03:33
До файлу
Mod Loader 0.3.8
Это неофициальный апдейт, который был сделан на основе 0.3.5 версии, не рекомендуется использовать.
Во-первых, автор запрещает выкладывать эту версию на другие сайты и публиковать его код, как будто он сам создал Modloader, но по факту он не сделал и 1% от того, что сделал Link/2012. Комменты на сайте, где автор его выложил также были отключены.
Во-вторых довольно-таки странные изменения он сделал:
- Исправлены многие баги (какие именно не указаны)
- Повышена производительность (производительность чего?)
- Исправлены вылеты после 5-10 минут игры (более 200000 скачиваний оригинальной версии и абсолютно никто не жаловался на это)
- Исправлено авто-обновление (а что именно было исправлено также не указано)
Вообще, автор писал, что можно ставить текстуры .png файлами без объяснения того, как это работает (хз почему здесь в описании не указано).
В общем, непонятно как и что он исправил, да и ни у кого проблем со старой 0.3.5 версией и не было, никаких багов и крашей. Странно все это.

На данный момент есть официальная 0.3.6 версия, сделанная совместно с Silentом, в которой исправили краши при выходе из интерьеров и при загрузке моделей.
Підписуйся!

Завантажити 100% збереження від OPla Gaming для ГТА 3

100% збереження від OPla Gaming  
100% збереження від OPla Gaming для GTA 3
Завантажити файл
Рейтинг файлу
+22
Рейтинг файлу: +22
Всього оцінок: 24
Переглянути оцінки

Категорія: Файли для GTA 3
Розділ: Різні файлиЗбереження
Автор* файлу:
E-mail / сайт: Невідомо
Розмір файлу: 29.35 Кб
Файл замінює: gta3.set
Файл додав: Zheka1992
Дата додавання:
Завантажень: 1248
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео
Крім того, ви можете додати ваші власні скріншоти
Опис переведено автоматично. Показати оригінал
100% збереження для GTA 3.
Скріншоти
100% збереження від OPla Gaming для GTA 3
Сподобався файл?
Скріншоти гравців
Додати скріншоти
Ви можете зробити свої скріншоти ігрового процеса з використанням модифікації і завантажити їх
Ви можете зробити огляд файлу або зняти ігровий процес з використанням моду, завантажити його на YouTube і додати до опису
Додати відео

Збереження на 100%

8 вересня 2012 GTA 3
Збереження на 100%, пройдено для GTA 3. Зберігся на острові Стантон.

100% Save

28 грудня 2011 GTA 3
Збереження на 100% для GTA 3. Установка: папку GTA3 User Files витягти в "Мої документи".

NoCD для GTA 3 v1.1 для русифікаторів від "Бука" і "1C"

3 липня 2012 GTA 3
NoCD для GTA 3 v1.1 для русифікаторів від "Бука" і "1C". На відміну від інших кряков, з цим текст в грі відображається нормально, а не криво. Та й сам кряк хороший, я з ним всю гру на 100% пройшов і не помітив ніяких кривизна. Установка: файл gta3.ex...

Русифікатор GTA 3 від 1C

24 листопада 2013 GTA 3
Русифікатор від 1С для GTA 3 Я взяв русифікований gta3.img УВАГА Не кажіть "Баян! Вже було!" Так, було, але за посиланням був порожній архів, ось я і перезаліт (взяв у своєї гри). 100% робочий. Установка: 1) Все з папки "Add and rep...

Збереження для GTA 3 (Android)

2 лютого 2013 GTA 3
Збереження для GTA 3 (Android) - стовідсоткове проходження 10th Anniversary Edition. Завершено всі завдання плюс є кілька приємних доповнень: Більше 7 000 000 на рахунку, вся зброя, а в гаражах стоять рідкісні автомобілі. Після завантаження фа...

Збереження після кожної місії

18 квітня 2013 GTA 3
Збереження після кожної місії для GTA 3. Всі збереження розсортовані по папках, думаю, розберетеся. Збереження кидати в папку "GTA3 User Files", вона знаходиться в папці "Мої документи"....

Вид від першого лиця

13 червня 2013 GTA 3
Дозволяє пограти в GTA 3 з видом від першої особи, гра набуває нового вигляду, нагадує шутер. Управління: backspace - вкл / викл вид. Установка: файл camera.cs скинути папку CLEO. Для роботи скрипта потрібно Бібліотека CLEO для GTA 3. Приємною гри!...

Оригінальні файли локалізації від "Бука"

9 жовтня 2013 GTA 3
Цей архів для тих, хто не грав з даними русифікатором від Бука. Що входить: -Переклад субтитрів, тексту. -Переклад текстур. -Замість установника тепер оригінальні файли....

[!] Якщо у вас виникли проблеми при встановленні файлу, то зверніться на форум.

[!] Якщо ви вважаєте, що цей файл вже був доданий в архів раніше, то повідомте, будь ласка, про це адміністратору із зазначенням посилань на цей і доданий раніше файл.

Інформація
Щоб залишати коментарі, необхідно зареєструватися на сайті.

4
коментар написаний, 1 березня 2013, 18:48
#
golubev176
Забанений
Статус:
Коментарів:273
Друзів:24
Репутація: 0
Гроші: 0$

Активність на сайті
8%
#
0
:D классно +
Коментар переведений автоматично Показати переклад

--------------------

--------------------

3
коментар написаний, 5 січня 2013, 12:51
#
Taekvondist
Пользователь
Статус:
Коментарів:51
Друзів:3
Репутація: 0
Гроші: 36$

Активність на сайті
2%
#
0
Цитата: vinewood
Ну не знаю,не знаю, в gta3 кроме как проходить миссии делать нечего,так что не знаю,кому понадобиться 100% сохранение laughing Но + поставлю.

Ну не скажи крошить копов тоже весело lol

--------------------

--------------------

2
коментар написаний, 13 серпня 2012, 22:37
#
vinewood
Пользователь
Статус:
Коментарів:543
Друзів:27
Репутація: 11
Нагороди:: 1

Активність на сайті
15%
#
0
Ну не знаю,не знаю, в gta3 кроме как проходить миссии делать нечего,так что не знаю,кому понадобиться 100% сохранение laughing Но + поставлю.

--------------------

1
коментар написаний, 9 серпня 2012, 21:49
#
Desiz la peste
Пользователь
Статус:
Коментарів:1198
Друзів:72
Репутація: 27
Нагороди:: 9
GForums: Desiz la peste

Активність на сайті
27%
#
0
Лан, пригодиться

--------------------

Ad
Опитування
Играете ли вы в GTA Online?
Играю
Не играю совсем

Підрахунок GTAшників

Рейтинг@Mail.ru

Change language

Допоможіть нам перекласти LibertyCity на іншу мову!

Ad